25 lutego 2024

Sprint Ścinawa

Klub Kolarski

Liga Szkółek Kolarskich Twardogóra 2022 – brąz na starcie

2 min read
Wyścig Liga Szkółek Kolarskich Twardogóra 2022 - mamy brąz na stracie w nowym sezonie. Sprawdź koniecznie wyniki zawodników. Jak będzie dalej? To będzie jazda!!!
Liga Szkółek Kolarskich Twardogóra 2022

Liga Szkółek Kolarskich Twardogóra 2022 - ruszyły zawody LSK i mamy brąz na stracie.

W dniu 15.05.2022 wystartowała edycja LSK Dolny Śląsk 2022. Pierwszy wyścig Liga Szkółek Kolarskich Twardogóra 2022 MTB o Puchar Nadleśnictwa Oleśnica Śląska pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra to udane dla nas zawody. Nasi zawodnicy wystartowali bojowo i byli gotowi do walki. Pierwszy start w sezonie i pierwsze doświadczenia zbierali nasi żacy. Sprawdziło się powiedzenie – “rodzic, to twój najlepszy kibic”. Jankowi Marynowiczowi kibicowała cała rodzina, która w komplecie przyjechała na zawody. Dziękujemy za kibicowanie i wsparcie zawodnika! Janek ostatecznie zajął 5 pozycję.

Następne zawody Liga Szkółek Kolarskich Dolny Śląsk 2022 organizuje nasz klub, więc będzie święto kolarskie w Ścinawie 4 czerwca. Oprócz ścigania się na rowerach będzie także prezentacja nowości rowerowych i technik serwisowania. Wydarzenie towarzyszące to Dni Ścinawy 2022. 

Ostry start W Twardogórze zaliczył Antek Wilk. Dobrze wystartował i był aktywny na trasie. Na ostatnim okrążeniu mocno przycisnął i wyprzedzał. Finiszował w dobrym stylu na 3 miejscu. Trasa w Twardogórze to dobre miejsce na MTB. 

#LigaSzkółekKolarskich Twardogóra 2022 – wyniki naszych zawodników:

Żacy:
Jan Marynowicz – 5 miejsce
Jakub Żuk – 6 miejsce
Adrian Pietrzyk – 7 miejsce

Młodzicy:
Wilk Antoni – 3 miejsce
Bruna Maciej – 7 miejsce

🤩 Nie zapomnij nas polubić na naszym Facebook-u lub zacząć obserwować, aby wiedzieć na bieżąco o ważnych sprawach dla klubu. Mamy nadzieję, że się wkrótce zaczniemy razem działać w sporcie!

Żacy rocznik 2010 – 2011
Odległość: 3,2 km

Młodzik rocznik 2008 – 2009
Odległość: 8 km

Więcej danych na stronie DataSport Twardogóra 2022.

#DotacjaGminaŚcinawa – Projekt współfinansowany ze środków Gminy Ścinawa.

Nasze starty wspiera RENSA VLG.

Galeria zdjęć z wyścigu

Sport niesie ze sobą dużo emocji.