25 lutego 2024

Sprint Ścinawa

Klub Kolarski

Zbieramy na naprawy rowerów – przekaż 1,5% podatku na Sprint Ścinawa

1 min read
Przekaż 1,5% podatku na Sprint Ścinawa. Zbieramy środki na duży serwis rowerów, bowiem po kilku latach eksploatacji, trzeba będzie wymieniać napędy. Daj szansę zawodnikom naszego klubu na uzyskanie osiągnięć sportowych, trwałego wzrostu umiejętności oraz możliwość startu w wyścigach kolarskich.
Przekaż 1% podatku na Sprint Ścinawa

Skorzystaj z demokracji bezpośredniej. Dzięki niej każdy może samodzielnie zadecydować, czy część podatku dochodowego trafi do naszego klubu.

Przekaż 1,5% podatku na Sprint Ścinawa.

Zbieramy środki na duży serwis rowerów, bowiem po kilku latach eksploatacji, trzeba będzie wymieniać napędy. Uprawianie kolarstwa, sport i ruch – to wszystko wpływa pozytywnie na zdrowie i odporność. Do tego dochodzą pozytywne emocje sportowe i rozwój samodzielności zawodników poprzez rower. Daj szansę zawodnikom naszego klubu na uzyskanie osiągnięć sportowych, trwałego wzrostu umiejętności oraz możliwość startu w wyścigach kolarskich.
Prosimy, przekaż informację o tym także innym.

Zbieramy środki na naprawy rowerów!

Jeśli nie zdecydujesz się na przekazanie 1,5% podatku naszemu klubowi lub innej organizacji pożytku publicznego, podatek trafi do „wspólnego worka”, którym zarządzają politycy.

Prosimy, przekaż informację o tym także innym.