15 kwietnia 2024

Sprint Ścinawa

Klub Kolarski

Rajd rowerowy Jelenia Góra 2021 – klasa naszych Młodzików

2 min read
Rajd rowerowy Jelenia Góra 2021. Była to okazja do oklaskiwania najlepszych zawodniczek i zawodników jeleniogórskich zawodów, a przede wszystkim do podziękowań dla Mai Włoszczowskiej za jej wspaniałą kolarską karierę. Tysiąc osób otrzymało pamiątkowe koszulki, w tym nasi młodzi zawodnicy.
Rajd rowerowy Jelenia Góra 2021

Rajd rowerowy Jelenia Góra 2021

Jelenia Góra zorganizowała wspaniałe podziękowanie dla naszej utalentowanej Mai Włoszczowskiej. O godzinie 12:00 spod Galerii Sudeckiej wyjechała w stronę Parku Paulinum kolumna kolarskiego rajdu dla wszystkich „Jelenia Góra na rowery”.

Była to okazja do oklaskiwania najlepszych zawodniczek i zawodników jeleniogórskich zawodów, a przede wszystkim do podziękowań dla Mai Włoszczowskiej za jej wspaniałą kolarską karierę. Tysiąc osób otrzymało pamiątkowe koszulki, w tym nasi młodzi zawodnicy, którzy z własnej inicjatywy zgłosili się do imprezy. Swoją postawą pięknie podziękowali naszej mistrzyni za sportowy trud, niezłomny charakter i talent.

Trasa 7,5 km, wiodła spod Galerii w kierunku Legnickiej, Konstytucji 3-go Maja, W. Pola, Al. Solidarności – meta Park Paulinum. Tam wszyscy od 14.00 kibicowali naszej Mai Włoszczowskiej, która kończy karierę rowerową.

W niedzielę 26.09 w Jeleniej Górze odbyła się kolejna edycja cyklu Bike Maraton, która jest jednocześnie jedną z edycji UCI Marathon Series – odpowiednika Pucharu Świata w maratonach MTB. 

Oprócz Bike Maratonu w tej klasyfikacji jest tylko pięć innych maratonów na świecie! 

Sporo zagranicznych gości walczy w Jeleniej Górze o punkty, potwierdzając przynależność polskiego cyklu do międzynarodowej elity. Bike Maraton również coraz szybciej zbliża się do tegorocznej mety, więc wciąż jest tu o co się bić.

Kto wspiera nasz klub?

#DotacjaGminaŚcinawa – projekt współfinansowany ze środków Gminy Ścinawa.

Vision Sport General – innowacyjna księgowość klubu sportowego.

Galeria zdjęć z rajdu

Sport niesie ze sobą dużo emocji.