15 kwietnia 2024

Sprint Ścinawa

Klub Kolarski

Zapisy na kolarstwo. Umiejętności, niezależność i pasja – wybierz rower!

1 min read
Nauka obejmuje doskonalenie wsiadania, startu, jazdy na wprost, po łuku, hamowania i zatrzymania, a także wykonywania podstawowych czynności z zakresu konserwacji roweru: usuwanie brudu, ustawianie siodełka, kierownicy, sprawdzanie stanu ogumienia, łańcucha i hamulców. Grupa Juniorska startuje już w zawodach ogólnopolskich.
zapisy na kolarstwo Ścinawa
Obudź sportową pasję! Sport to też zabawa! Zapisy do szkółki kolarskiej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Ścinawie.

Zapisy na kolarstwo – treningi w ramach Narodowego Projektu Rozwoju Kolarstwa.

Bez względu na pogodę czy porę roku na drogach często spotkamy kolarzy, dla których rower stanowi główny środek transportu każdego dnia. Z nadejściem wiosny widać ich smukłe sylwetki a ich jazda nabiera dynamiki i sportowego stylu. Nie wszystko zależy jednak tylko od samej techniki i doświadczenia kolarskiego. Wokół kolarstwa powstało wiele ciekawych mitów i pogłosek. Zobacz nasze drużyny kolarskie.

Ucz się jeździć na rowerze!

Czy wiesz, że możesz mieć:
  • strój kolarski i kask jak zawodowa drużyna
  • rower MTB z tarczowymi hamulcami i amortyzatorami XCT
  • umiejętności, niezależność i pasja wybierając rower

Czego dzieci nauczą się w szkółkach kolarskich?

zapisy na kolarstwo Ścinawa

Nauka obejmuje doskonalenie wsiadania, startu, jazdy na wprost, po łuku, hamowania i zatrzymania, a także wykonywania podstawowych czynności z zakresu konserwacji roweru: usuwanie brudu, ustawianie siodełka, kierownicy, sprawdzanie stanu ogumienia, łańcucha i hamulców. Technika i praktyka.