4 pa藕dziernika 2023

Klub Kolarski

XXII Bike Maraton Jelenia G贸ra 2022 z艂oto i srebro

3 min read
XXII Bike Maraton Jelenia G贸ra 2022 - na ukoronowanie fantastycznego weekendu kolarskiego mamy z艂oto i srebro w M艂odzikach. Starty wspiera RENSA VLG. Fan贸w prosimy o wsparcie naszych zawodnik贸w dobrym komentarzem.
XXII Bike Maraton Jelenia G贸ra 2022

馃挭 XXII Bike Maraton Jelenia G贸ra 2022 - mamy z艂oto i srebro!

Po Pog贸rzu Kaczawskim przyszed艂 czas na Jeleni膮 G贸r臋. Tak wi臋c, XXII Bike Maraton Jelenia G贸ra 2022 pod nasze dyktando i mamy z艂oto oraz srebro. Forma naszych M艂odzik贸w by艂a wspania艂a.

Na ukoronowanie fantastycznego weekendu kolarskiego mamy z艂oto i srebro M艂odzikach.聽Na to nie liczy艂 nikt z nas. Trzeba jeszcze wzi膮膰 pod uwag臋, 偶e Antek startowa艂 wczoraj w #TrophyMajaW艂oszczowska, a Maciek odni贸s艂 kontuzj臋.

FUN: pierwsze 5 km wy艣cigu odby艂o si臋 asfaltowymi ulicami Jeleniej G贸ry ze startem z Placu Ratuszowego. Nast臋pnie kilometrowy podjazd w kierunku Zamkowej G贸ry. Kolejne 8 km szerokimi drogami utwardzonymi w kierunku Mrowca i tutaj od 15 km trasy zacz臋艂y si臋 techniczne odcinki z dwoma wjazdami/zjazdami w kierunku jego szczytu. Kolejne 3 km do rozjazdu CLASSIC/MEGA to odcinek szutrowy.
CLASSIC: kolejne 9 km to szerokie utwardzone drogi. Po kolejnym wje藕dzie w kierunku Zamkowej G贸ry przed met膮 czeka艂y jeszcze 3 kr贸tkie techniczne zjazdy. Po wje藕dzie na 艣cie偶k臋 rowerow膮 do mety nieca艂e 2 km , z czego 1,5 km to odcinek asfaltowy. Ostatnie 300 m to odcinek z Jelenia G贸ra Trophy Maja W艂oszczowska MTB Race.

Wy艣cig uko艅czy艂o 914 zawodniczek i zawodnik贸w.

Nie zawiod艂a natomiast #RodzinaDziemie艅czuk, kt贸ra stawi艂a si臋 do wy艣cigu w komplecie i zaj臋艂a 9 miejsce.

Bartek Dziemie艅czuk kr膮偶y ko艂o podium. Trzymamy kciuki, 偶eby nast臋pnym razem na niego wskoczy艂.

Wojtek Dziemie艅czuk nie odpuszcza. W ka偶dym wy艣cigu dzielnie walczy, a p贸藕niej zagrzewa swoich koleg贸w ze szk贸艂ki kolarskiej do ostrej jazdy.

Wyniki naszych dru偶yn:

FUN (lista startowa 121 / uko艅czy艂o 117)

#WojciechDziemie艅czuk – 14 miejsce kat. MS (Dzieci) / 75 miejsce OPEN / 7 miejsce klasyfikacja generalna

#AntoniWilk – 1 miejsce kat. MM (M艂odzik) / 5 miejsce OPEN / 2 miejsce klasyfikacja generalna

#MaciejBruna – 2 miejsce kat. MM (M艂odzik) / 21 miejsce OPEN / 5 miejsce klasyfikacja generalna

#GrzegorzDziemie艅czuk – 28 miejsce kat. M19+ / 74 miejsce OPEN / 14 miejsce klasyfikacja generalna

#MagdaSumicka – 18 miejsce klasyfikacja generalna kat. K19+

CLASSIC (list startowa 427 / uko艅czy艂o 412)

#BartoszDziemie艅czuk – 7 miejsce kat. M1 (Junior) / 111 miejsce OPEN / 3 miejsce klasyfikacja generalna

#MaciejKo艂odziej – 7 miejsce klasyfikacja generalna kat. M1 (Junior)

#AndrzejGunstu艂 – 11 miejsce klasyfikacja generalna kat. M1 (Junior)

馃憦馃憦馃憦 Brawa dla wszystkich. Gratulacje za po艣wi臋cenie i sportow膮 rywalizacj臋. Fan贸w prosimy jak zawsze o nagrodzenie dobrym komentarzem i polubienie zdj臋膰 z zawod贸w na naszym Facebook-u. 馃槈
Oczywi艣cie, dzi臋kujemy 鉂わ笍 wszystkim za sportowy doping.

Zobacz wideo relacj臋 z wy艣cigu

馃ぉ聽Nie zapomnij nas polubi膰 na naszym聽Facebook-u聽lub zacz膮膰 obserwowa膰, aby wiedzie膰 na bie偶膮co o wa偶nych sprawach dla klubu. Mamy nadziej臋, 偶e si臋 wkr贸tce zaczniemy razem dzia艂a膰 w sporcie!

Statystyki XXII Bike Maraton Jelenia G贸ra 2022

FUN:

D艂ugo艣膰 trasy: 16 km
艢rednia pr臋dko艣膰 zwyci臋zcy: 23 km/h
Najszybszy zawodnik uko艅czy艂 ten dystans w czasie 00:40:22, a najwolniejszy w czasie 02:10:29.
Suma podej艣膰 鈥 7,81 km
Suma przewy偶sze艅 鈥 242 m

CLASSIC:

D艂ugo艣膰 trasy: 37 km
艢rednia pr臋dko艣膰 zwyci臋zcy: 24,77 km/h
Najszybszy zawodnik uko艅czy艂 ten dystans w czasie 01:29:38, a najwolniejszy w czasie 02:34:29.
Suma podej艣膰 鈥 17,8 km
Suma przewy偶sze艅 鈥 670 m

Pe艂ne wyniki zawod贸w dost臋pne na stronie Bike Maraton.

Cz臋艣膰 zdj臋膰 udost臋pniamy z galerii fanki dw贸ch k贸艂ek聽Kasi Rokosz.

XXI Bike Maraton Bielawa

Wesprzyj naszych Junior贸w

Najlepsze wyniki bior膮 si臋 z pasji. Inspiruj naszych zawodnik贸w i wspieraj ich w karierze sportowej.

#DotacjaGmina艢cinawa – projekt wsp贸艂finansowany ze 艣rodk贸w Gminy 艢cinawa.

RENSA VLG – innowacyjna ksi臋gowo艣膰 klubu sportowego.

Galeria zdj臋膰 z wy艣cigu

Sport niesie ze sob膮 du偶o emocji.