Sprint Ścinawa

Klub Kolarski

XXI Bike Maraton Obiszów 2021 – dalej prymat Sprint Ścinawa

2 min read
Wyścig XXI Bike Maraton Obiszów 2021 ? Dobra passa naszych Juniorów trwa i znowu mamy dwa medale. Jak będzie dalej? To będzie jazda!!!
XXI Bike Maraton Obiszów

XXI Bike Maraton Obiszów i znowu medale!

👏 Znowu prawie całe podium dla #SprintŚcinawa w XXI Bike Maraton Obiszów 2021.
W kategorii FUN wystartowało 92 zawodników, w tym 25 kobiet. Wyścig ukończyło 89 zawodników. Tym razem było trochę problemów technicznych. Maciej Kołodziej miał problemy z przerzutką, natomiast Igor Gacura trzy kilometry po starcie zerwał łańcuch. Wyniki naszej drużyny Juniorów w #BikeMaraton Obiszów 2021

Andrzej Gunstuł – 2 miejsce M1 / 5 miejsce OPEN – czas przejazdu 00:42:17

Bartosz Dziemieńczuk – 3 miejsce M1 / 6 miejsce OPEN – czas przejazdu 00:42:47

Maciej Kołodziej – 4 miejsce M1 / 8 miejsce OPEN – czas przejazdu 00:43:33

Igor Gacura – w wyniku awarii roweru nie ukończył wyścigu.

😃 Antoni Wilk ze Szkółki Kolarskiej zaliczył udany debiut w Bike Maraton i niewiele brakowało, żeby stanął na podium. Zajął 4 miejsce w kategorii młodzików.

👏👏👏 Brawa dla wszystkich zawodników.
Dziękujemy naszym licznym kibicom ❤️ za fantastyczny doping.
Andrzej Gunstuł – 1 miejsce
Bartosz Dziemieńczuk – 2 miejsce
Maciej Kołodziej – 5 miejsce
Igor Gacura – 6 miejsce

🤩 Nie zapomnij nas polubić na naszym Facebook-u lub zacząć obserwować, aby wiedzieć na bieżąco o ważnych sprawach dla klubu. Mamy nadzieję, że się wkrótce zaczniemy razem działać w sporcie!

Odległość: 15 km

Suma podejść – 7,8 km

Suma przewyższeń – 156,95 m

Najszybszy zawodnik ukończył ten dystans w czasie 00:41:17, a najwolniejszy w czasie 04:15:19.

Więcej danych na stronie XXI Bike Maraton Obiszów 2021.

#DotacjaGminaŚcinawa – Projekt współfinansowany ze środków Gminy Ścinawa.