15 kwietnia 2024

Sprint Ścinawa

Klub Kolarski

Puchar Polski MTB XCO notowanie 18.09.2022

2 min read
Puchar Polski MTB XCO notowanie na 18.09.2022. Fanów prosimy o wsparcie naszych zawodników "łapką w górę" 👍 oraz dobrym komentarzem.
Puchar Polski MTB XCO

Puchar Polski MTB XCO bieżące wyniki

Dwie nasze drużyny #SprintŚcinawaJuniorska i Młodzików, biorą kolejny sezon w zawodach notowanych w MTB CHALLENGE DZKol. Co ważne, wyniki uwzględniane są również w klasyfikacji: Puchar Polski MTB XCO. 

Nasi zawodnicy bojowo nastawieni, gotowi na walkę do końca. Wyniki w klasyfikacji MTB po kolejnym notowaniu z dnia 18.09.2022. Zawodnicy zaliczyli dobry wyścig Trophy Maja Włoszczowska. Niestety z winy organizatora, nasz zawodnik Maciej Kołodziej nie wystartował Mistrzostwach Polski w Maratonie MTB. Był dobrze przygotowany, więc tym bardziej duża strata dla klubu.

Kategoria Młodzik:
Antoni Wilk – 58 pozycja
 
Kategoria Junior:
Maciej Kołodziej – 105 pozycja
Puchar Polski MTB XCO w Młodzikach wygrywa Maksymilian Matysiak – UKS Zawojak (400 punktów). W Juniorach wygrywa Mateusz Szyszko – Warszawski Klub Kolarski (355 punkty).
Notowania we wszystkich kategoriach dostępne tutaj.

🤩 Nie zapomnij dać 👍 łapkę w górę oraz polubić nas na naszym Facebook-u lub zacząć obserwować, aby wiedzieć na bieżąco o ważnych sprawach dla klubu. Mamy nadzieję, że się wkrótce zaczniemy razem działać w sporcie! MTB CHALLENGE DZKol – obserwuj bieżące wyniki.

XXI Bike Maraton Bielawa

Wesprzyj naszych Juniorów

Najlepsze wyniki biorą się z pasji. Inspiruj naszych zawodników i wspieraj ich w karierze sportowej.

#DotacjaGminaŚcinawa – projekt współfinansowany ze środków Gminy Ścinawa.

RENSA VLG – innowacyjna księgowość klubu sportowego.