18 kwietnia 2024

Klub Kolarski

20 Bike Maraton Sobótka – utrzymana pozycja lidera

1 min read
Wyścig 20 Bike Maraton Sobótka nie przyniósł zmiany na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej. Przed nami Wielki Finał w Miękini. Kto wygra??? To będzie jazda!!!
20 Bike Maraton Sobótka, VisionSportGlobal

20 Bike Maraton Sobótka i dalej nasz prymat

Kolejny start Andrzeja Gunstuła w #BikeMaraton w Sobótce. Nasz kolejny zawodni Maciej Kołodziej z przyczyn losowych nie mógł startować, a szkoda. Andrzej zajął czwarte miejsce w kategorii M0 i 23 miejsce w kategorii Open. Pozycja lidera w klasyfikacji generalnej została utrzymana. Zmniejszyły się różnice punktowe pomiędzy zawodnikami w czołówce i walka rozegra się na Wielkim Finale w Miękini. Kto wygra??? To będzie jazda!!! Zapraszamy kibiców do śledzenia wyników.

Wyniki klasyfikacji generalnej FUN M0:

Andrzej Gunstuł – 1 miejsce

Maciej Kołodziej – 9 miejsce

Zobacz galerię zdjęć z  zawodów.

Wyniki Andrzeja na trasie FUN:

Czas: 00:53:44
Prędkość (km/h) 21.22
Tempo (min/km) 2:50

FUN
Odległość: 19 km
Suma podejść 9.76 km
Suma przewyższeń 614.15 m

Więcej danych na stronie Bike Maraton.

Chcielibyśmy Cię poznać i zaproponować, abyś wspierał naszych zawodników i nasz klub! Przekaż darowiznę na nasze młode talenty.

#DotacjaGminaŚcinawa – Projekt współfinansowany z środków Gminy Ścinawa.

Nasze stroje testujemy z systemem Vision Sport General.